آریانا پرداز آینده (آرپا)

 آریانا پرداز آینده (آرپا) یک نرم‌افزار جامع مدیریتی است. که در آن داشبوردهای مختلفی در انواع حوزه‌های تخصصی مانند خرید، فروش، انبارداری، کنترل تولید. و بهای تمام شده، برنامه ریزی تولید، حساب‌داری، خزانه‌داری، واردات و خرید خارجی، مدیریت مشتریان، اتوماسیون. مکاتبات، پخش مویرگی ،عملیات شعب … در اختیار کاربر قرار داده می‌شود.

درواقع تمام رویدادهایی که در یک شرکت یا کارخانه رخ می‌دهد در این سیستم ثبت شده.، سپس تحلیل می‌شود و در نهایت گزارش‌های مدیریتی از آن رویدادها ارائه می‌شود. یکی دیگر از امکانات مجموعه نرم‌افزارهای آرپا، گستردگی و تنوع ویژه‌ای است که زبان‌های. این نرم‌افزارها دارند. در حال حاضر زبان‌هایی مانند انگلیسی، ترکی، چینی و … در محصولات شرکت وجود دارند. و در آینده بسته به نیاز هر مشتری، امکان افزودن زبان‌های جدید به نرم‌افزارهای ما وجود خواهد داشت.

در حال حاضر ما در مجموعه دانش‌بنیان آریانا ، حدود دوهزار و 200 مشتری. و شش تا هفت هزار کاربر داریم که از خدمات ما بهره‌گیری می‌کنند. همچنین یکی دیگر از امکانات مجموعه نرم‌افزارهای آرپا، گستردگی. و تنوع ویژه‌ای است که زبان‌های این نرم‌افزارها دارند. در حال حاضر زبان‌هایی مانند انگلیسی، ترکی، چینی و … در. محصولات ما وجود دارند و در آینده بسته به نیاز هر مشتری، امکان افزودن زبان‌های جدید به نرم‌افزارهای ما وجود خواهد داشت.

۰۲۱-۵۷۹۹۴

تهران هفت تیر ، خردمند جنوبی ، کوچه جمال ، پلاک ۳۵ واحد ۵

۰۲۱-۵۷۹۹۴

تهران هفت تیر ، خردمند جنوبی ، کوچه جمال ، پلاک ۳۵ واحد ۵

۰۲۱-۵۷۹۹۴

تهران هفت تیر ، خردمند جنوبی ، کوچه جمال ، پلاک ۳۵ واحد ۵

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه