ارقام سیستم
گروه ارقام سیستم
گروه ارقام سیستم

ارقام سیستم در مقایسه با سایر رقبای نرم افزاری خود، دارای مزیت بسیار بالایی می باشد. این مزیت سرمایه نیروی انسانی زبده و تجربه تحلیل گری نرم افزاری است. با توجه به این مزایای خوب، شرکت توانست به سرعت رشد کرده و در اولین سال فعالیت خود، از نظر کیفی و تحلیل نیازهای روز بازار و استفاده از ضعف سایر نرم افزارها، جزو نرم افزارهای بسیار جامع و کاربر پسند شود. در ادامه با پیاده سازی راهکارهای کارشناسان وایده ها و پیشنهادهای ارایه شده توسط مشتریان، نرم افزار خود را گسترش دهد.

ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد. این امر باعث می شود، سازمان به رشد و بلوغ دست یابد. شرکت،  تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم. در سالهای اخیر ، فناوری ، راه های جدیدی را برای دستیابی ، ذخیره سازی ، بازیابی و توزیع اطلاعات ، به کسب و کارها پیشنهاد کرده است. کسب و کارها در حال حاضر داده های زیادی را به دست می آورند و ذخیره می سازند. ولی متأسفانه ارزیابی و بازیابی این اطلاعات در شکل رسمی چندان ساختار واضحی نداشته و نمی توانند به کسب و کارها در گرفتن تصمیمات و تولید هوش سازمانی و ایجاد ارزش افزوده کمک کنند.  

شرکت ارقام سیستم در این میان با تکیه بر دانش فنی ، نوآوری و تکنولوژی تلاش دارد سهم به سزایی در شکوفا شدن صنعت و اقتصاد در کشور عزیزمان ایران داشته باشد. سالهاست در این زمینه جزء فعالان صنعت نرم افزار بوده و طراحی سیستم های اطلاعات مالی و مدیریت مشغولیم و با تکیه بر کارکنان توانمند و پرتلاش ، آینده ای روشن را پیش روی خود می بینیم .

آدرس حساب افزار

اهواز، کیان آباد، نبش خیابان 6 شرقی، ساختمان آفتاب، طبقه 5، واحد 13

تلفن حساب افزار

061-91001314

محصولات

ارقام سیستم

ارقام سیستم در مقایسه با سایر رقبای نرم افزاری خود دارای مزیت بسیار بالایی بود. این مزیت سرمایه نیروی انسانی زبده و تجربه تحلیل گری نرم افزاری بود. با توجه به این مزایای خوب، شرکت توانست به سرعت رشد کرده و در اولین سال فعالیت خود از نظر کیفی و تحلیل نیازهای روز بازار و استفاده از ضعف سایر نرم افزارها، جزو نرم افزارهای بسیار جامع و کاربر پسند شود. در ادامه با پیاده سازی راهکارهای کارشناسان وایده ها و پیشنهادهای ارایه شده توسط مشتریان، نرم افزار خود را گسترش دهد.

ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد تا سازمان به رشد و بلوغ دست یابد و تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم. در سالهای اخیر ، فناوری ، راه های جدیدی را برای دستیابی ، ذخیره سازی ، بازیابی و توزیع اطلاعات ، به کسب و کارها پیشنهاد کرده است .کسب و کارها در حال حاضر داده های زیادی را به دست می آورند و ذخیره می سازند ولی متأسفانه ارزیابی و بازیابی این اطلاعات در شکل رسمی چندان ساختار واضحی نداشته و نمی توانند به کسب و کارها در گرفتن تصمیمات و تولید هوش سازمانی و ایجاد ارزش افزوده کمک کنند تا محصولات و خدمات خود را سریع تر ، ارزانتر و بهتر ارائه نمایند. 

آدرس حساب افزار

اهواز، کیان آباد، نبش خیابان 6 شرقی، ساختمان آفتاب، طبقه 5، واحد 13

تلفن حساب افزار

061-91001314

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه