حساب رایان پارس
حساب رایان پارس

شرکت حساب رایان پارس

شرکت دانش بنیان حساب رایان پارس ، به عنوان یکی از پیشروان تولید نرم افزارهای بخش خصوصی کشور، می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1376 شروع کرد و در سال 1382 به صورت رسمی ثبت شد. هم‌اکنون، شرکت  رایان پارس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری می باشد. نرم افزارهای این مجموعه،  به تمامی سازمان‌‌ها اعم از شهرداری‌ها، دولتی و غیر دولتی خدمت رسانی می‌کند.  به واسطه همین خدمات، موفق به کسب سه رتبه یک از شورای عالی انفورماتیک و افتخارات گوناگون دیگر شده است.
شرکت حساب رایان در حال حاضر با توجه به تجربیاتی که در تمامی کسب و کارهای کشور به دست آورده است، توانایی ارائه راهکار برای توسعه و پیش‌برد اهداف بیشتر صنایع را داراست. نرم افزارهای این مجموعه، به مدیران آن‌ها برای دستیابی به اهداف سازمانی و چشم اندازهایشان کمک خواهد کرد.

این شرکت، همواره کوشیده تا با استفاده از مهندسین خبره انفورماتیک و کارشناسان مجرب امور مالی، بهترین و کامل‌ترین نرم افزارهای مالی و اداری را تولید کند. بنابراین مجموعه تلاش دارد تا بتواند تمامی نیازهای یک سازمان را پوشش داده و از دوباره کاری‌های گوناگون بکاهد. کسب عنوان شرکت تولیدکننده برتر نرم افزار در سال‌های 1393 و 1396 از سوی وزارت صمت، نشان دهنده تلاش و پشتکار این شرکت در همین راستا است.

آدرس حساب افزار

تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، انتهای بن بست هفتم، پلاک ۲۱، ساختمان حساب رایان

تلفن حساب افزار

۸۷۷۶۰ (۰۲۱)

محصولات

حساب رایان پارس

شرکت دانش بنیان حساب رایان پارس ، به عنوان یکی از پیشروان تولید نرم افزارهای بخش خصوصی کشور، می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1376 شروع کرد و در سال 1382 به صورت رسمی ثبت شد. هم‌اکنون، شرکت  رایان پارس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری می باشد. نرم افزارهای این مجموعه،  به تمامی سازمان‌‌ها اعم از شهرداری‌ها، دولتی و غیر دولتی خدمت رسانی می‌کند.  به واسطه همین خدمات، موفق به کسب سه رتبه یک از شورای عالی انفورماتیک و افتخارات گوناگون دیگر شده است.
شرکت حساب رایان در حال حاضر با توجه به تجربیاتی که در تمامی کسب و کارهای کشور به دست آورده است، توانایی ارائه راهکار برای توسعه و پیش‌برد اهداف بیشتر صنایع را داراست. نرم افزارهای این مجموعه، به مدیران آن‌ها برای دستیابی به اهداف سازمانی و چشم اندازهایشان کمک خواهد کرد.

آدرس حساب افزار

تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، انتهای بن بست هفتم، پلاک ۲۱، ساختمان حساب رایان

تلفن حساب افزار

۸۷۷۶۰ (۰۲۱)

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه