شرکت داده کاوان پارس

شرکت داده کاوان پارس سیستم های مالی میزان در سال ۱۳۸۳ با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان.. مالی باسابقه و مجرب در رشته های کامپیوتر و حسابداری وارد عرصه شد. هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این شرکت تلاش مستمر در راه .تولید نرم افزار های مالی و اداری می باشد.این هدف جز با همکاری بی دریغ مهندسان و عزم جزم آنها در استفاده از علوم و تکنولوژِی جدید برای. تولید نرم افزار ها میسر نبود.

در همین راستا مهندسین فعال درشرکت داده کاوان پارس با بهره گیری از نیروهای تحصیلکرده و مستعد در عرصه مدیریتی. و کارشناسی اقدام به تولید نرم افزار های گوناگونی نمودند.  مجموعه این اقدامات در گذر تاریخ باعث پدید  آوردن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر درعرصه نرم. افزار در زمینه های مختلف شده است. به نحوی که اکنون این شرکت با سپری کردن بیش از یک دهه از فعالیت خود. موفق به ارائه نرم افزار های گوناگونی گردیده است. 

سیستم های مالی میزان، تولید کننده نرم افزارهای جامع منطبق با تعاریف و تکنولوژی روز دنیاست .که سعیش بر این بوده است که تمامی وجوه کسب و کارهای مختلف را در بر بگیرد. این شرکت با پیاده سازی فرآیندهای سازمانی بر بستر نرم افزار، اطلاعات مالی یک شرکت را به صورت یکپارچه و دقیق در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

اهداف مجموعه

آرمان ما تحلیل نیاز مشتریان و سیستمی کردن فرآیند آن هاست. کاهش فعالیت روزانه و همچنین افزایش کنترل بر تمامی فرایندهی شرکت، دسترسی سریع و کامل به تمامی اطلاعات در هر مکان و در هر لحظه. و گزارشگیری دقیق در هر قسمت مطابق استانداردهای. مالی برای از بین بردن مغایرت ها و تجمیع اطلاعات  از خدمات متناوب شرکت می باشد. 

هدف بالا بردن بهره وری، کارایی و در نتیجه سودآوری یک سازمان است. یک نرم افزار جامع تصویر شفافی از کارآمدی یک شرکت به نمایش می گذارد. و با ارزیابی دقیق و سریع روند اجرایی عملیات یک سازمان را با توجه به نیاز مشتریان تغییر می دهد.   می توان با در اختیار گذاشتن اطلاعات درست و یکپارچه ، یک سازمان را در مدیریت دقیق کسب و کار خود همراهی کرد. 

این شرکت  با ارائه پشتیبانی برجسته، ایجاد تعامل گسترده با مشتریان، پاسخ گویی تمام وقت، راهنمایی. و مشاوره های مالی مشتریانش را  در عرصه کسب و کارشان همراهی می کند.

021-88850632

 تهران، خیابان گاندی، خ دهم، پلاک ۴، طبقه سوم

021-88850632

 تهران، خیابان گاندی، خ دهم، پلاک ۴، طبقه سوم

021-88850632

 تهران، خیابان گاندی، خ دهم، پلاک ۴، طبقه سوم

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه