شرکت ایمن گستر باستانی

شرکت ایمن گستر باستانی به صورت رسمی از سال ۱۳۸۹ در زمینه طراحی نرم افزارهای تخصصی پزشکی با هدف. ارائه بهترین کیفیت، پشتیبانی مطلوب تر و بروزترین قابلیت ها و استانداردهای جهانی پا به عرصه فعالیت نهاد. شرکت ایمن گستر باستانی  در سال ۱۳۹۰ با بهره گیری از تجربه، دانش و تخصص گروه نرم افزاری خود، تمرکز. خود را بر روی طراحی نرم افزار تخصصی زنان، نازایی و ناباروری ، برای بیمارستان نازایی و کلینیک ناباروری شیراز (دکتر سیروس رستمی) قرار داد و اولین نرم افزارهای تحت وب HIS ،MIS ،CIS ،LIS ،OIS ،PIS و EHR را با دارا بودن. استاندارد جهانیHL7، به جامعه پزشکی کشور عرضه نمود.

در کنار این نرم افزارهای تخصصی، تیم مجرب برنامه نویسی ما به طراحی دیگر تخصص های پزشکی و نرم افزار های. سفارشی برای متخصصین و مراکز درمانی بزرگ کشور نیز پرداخته است.
از جمله افتخارات این شرکت می توان به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۳، ارائه نرم افزار جامع مدیریت. داروخانه سیناد به بیش از ۵۰۰ داروخانه با حمایت انجمن داروسازان استان فارس در سال ۱۳۹۶ ، دانش بنیان شدن شرکت در زمینه نرم افزارهای پزشکی با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۷ اشاره نمود و در نهایت انتخاب و ثبت برند پزشکیار باستانی طب در سال ۱۳۹۸ صورت گرفت تا همانگونه که از نامش پیداست. ، بتواند همیار و دستیار پزشکان عزیز باشد. مزایای بهره وری نرم افزارهای تخصصی پزشکیار باستانی طب می توان به افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جویی در وقت، کاهش خطای نیروی انسانی، حجم کار و هزینه ها و … اشاره نمود. بدیهی است این نرم افزارها با ایجاد بستری مناسب، سهولت دسترسی پزشکان به اطلاعات پزشکی بیماران را جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر میسر ساخته است.

۰۷۱۹۱۰۰۲۵۵۲

شیراز چهارراه ستارخان روبروی بیمارستان خدادوست ساختمان ۱۱۰ طبقه دوم واحد ۹

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه