شرکت داده پردازی آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار. و حسابداری با شعار  انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد. گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری. از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند. و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده. و اقدام به تولید نرم افزار حسابداری آرین سیستم کند.

پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت. کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار .در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. گروه آرين در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست .آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی. شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

چشم انداز گروه آرین سیستم پاسخ به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی می باشد و همیشه در صنایع مختلف درباره آرین سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار بسیار منعطف با کاربری آسان اما کاربردی صحبت می‌شود.بینش مشتری مداری مدیران آرین سیستم باعث شده تا مشتریان از نقش تعیین کننده نرم افزار آرین در پیشرفت فضای کسب و کار خود آگاه باشند. بدیهی است که مشتری مداری در آرین سیستم به معنای پاسخگویی و پیشتیبانی دائمی بوده و در صورتی که مشتریان نیاز به ایجاد تغییر در نرم افزار ارین خود داشته باشند به راحتی می‌توانند درخواست خود را با کارشناسان آرین سیستم در میان گذاشته و تغییرات درخواستی خود را بعد از بررسی و تحلیل اولیه در نسخه جدید نرم افزار مشاهده نمایند.

افتخارات:

گروه نرم افزاری آرین سیستم در راستای ارزش آفرینی و توسعه بازار از طریق تامین رضایتمندی مشتریان، استانداردهای گواهینامه ISO10002 و ISO10004 را سرلوحه کار خود در طراحی و به کارگیری نرم افزار CRM در جهت مشتری مداری قرار داده است.

021-43027

تهران – خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر ، خیابان عربعلی ، خیابان ششم ، پلاک 66

021-43027

تهران – خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر ، خیابان عربعلی ، خیابان ششم ، پلاک 66

021-43027

تهران – خیابان سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر ، خیابان عربعلی ، خیابان ششم ، پلاک 66

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه