نرم افزار حسابداری آرین سیستم
شرکت داده پردازی آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم یکی از شرکتهای دانش بنیانی است که در سال 1383 تشکیل گردید. بناراین شرکت، با هدف تولید نرم افزارهای مدیریت یکپارچه تشکیل گردید. این گروه با بررسی نرم‌افزارهای موجود در بازار، نیازهای مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و نرم افزار حسابداری آرین سیستم را تولید کرد.  همچنین  در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و با استفاده از آخرین فناوری‌های اطلاعات و استانداردهای جهانی، سرعت عمل بیشتری نسبت به رقبا داشته است.

شرکت داده پردازی آرین سیستم یک شرکت دانش بنیان است که در سال ۱۳۸۳ توسط متخصصان و نخبگان صنعت نرم افزار تأسیس شده است. این شرکت با تولید محصولات کاملاً یکپارچه و با رویکرد تحقیق و توسعه، در ابتدای فعالیت خود، محصولی را به بازار عرضه کرده، که تمام نیازهای صنعت را پوشش می‌دهد. محصول با نام ArianMIS به عنوان یکی از منعطف‌ترین نرم افزارهای ایران شناخته شده است. با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و رعایت استانداردهای جهانی، آرین سیستم توانسته است در زمینه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، سرعت عمل بیشتری نسبت به رقبا داشته باشد. همچنین در صنایع مختلف به عنوان یک تولیدکننده نرم افزار منعطف و کاربردی شناخته می شود.

چشم انداز

آرین سیستم با دید شریک تجاری گروه آرین به مشتریان نگاه کرده و تلاش می‌کند تا نرم افزارهایی در خور شخصیت صنعتگران تولید کند.  گروه آرین سیستم، تولید کننده نرم افزارهای منعطف و کاربردی، به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی پاسخ می‌دهد. در صنایع مختلف، آرین سیستم به عنوان یکی از تولید کنندگان نرم افزارهای آسان و کاربردی شناخته می‌شود. مدیران آرین سیستم با بینش مشتری مداری، مشتریان را آگاه می کنند که نرم افزار آرین نقش تعیین کننده ای در پیشرفت کسب و کار آنها دارد. در آرین سیستم، مشتری مداری به معنای پاسخگویی و پشتیبانی دائم است و اگر مشتریان نیاز به تغییرات در نرم افزار داشته باشند، می توانند به راحتی درخواست خود را به کارشناسان آرین سیستم ارسال کنند.

آدرس حساب افزار

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیایان عربعلی، کوچه ششم پلاک 66

تلفن حساب افزار

021-43027

محصولات

نرم افزار حسابداری آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار. و حسابداری با شعار  انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد. گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری. از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند. و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده. و اقدام به تولید نرم افزار حسابداری آرین سیستم کند.

پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت. کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار .در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. گروه آرين در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست .آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی. شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

چشم انداز گروه آرین سیستم پاسخ به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی می باشد و همیشه در صنایع مختلف درباره آرین سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار بسیار منعطف با کاربری آسان اما کاربردی صحبت می‌شود.

آدرس حساب افزار

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیایان عربعلی، کوچه ششم پلاک 66 

تلفن حساب افزار

43027

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه