شرکت رایان نظام

پس از حدود دو دهه تجربه در بازار فعلي فناوري اطلاعات و ارتباطات گروه شرکت رایان نظم با توجه به گستره وسيع محصولات و خدمات حوزه IT ، توانسته است. وضعيت كمي وكيفي مناسبي در بازار وضعيت IT ايران داشته باشد. طبيعتا مديريت استراتژيك ومركزي كل گروه متشكل از مديران عامل و ارشد هر يك از شركتهاي زيرمجموعه ، پايبند به اصول و اهداف و رويكردهاي گروه شركتهاي تحت مديريت خود بوده و در نهايت تمامي، در تلاش براي تحقق چشم انداز تدوين شده اين مجموعه حرفه اي مي باشند .

  نزدیک به سه دهه تجربه در بازار فعلي فناوري اطلاعات و ارتباطات گروه شركتهاي رايان نظم با توجه به گستره وسيع محصولات و خدمات حوزه IT ، توانسته است وضعيت كمي وكيفي مناسبي در بازار وضعيت IT ايران داشته باشد . طبيعتا مديريت استراتژيك ومركزي كل گروه متشكل از مديران عامل و ارشد هر يك از شركتهاي زيرمجموعه ، پايبند به اصول و اهداف و رويكردهاي گروه شركتهاي تحت مديريت خود بوده و در نهايت تمامي، در تلاش براي تحقق چشم انداز تدوين شده اين مجموعه حرفه اي مي باشند . موفقيتهاي گروه شركتهاي رايان نظم و اقبال حاصل شده فعلي اين مجموعه را مرهون تلاشها و همراهيهاي پايه گذاران ، مديران و برنامه ريزان پيشين،كاركنان و مشتريان دانسته كه هر كدام نقشي بسزا در توسعه و استمرار بهبود سيستمهاي يكپارچه نرم افزاري داشته اند ، ازهمه اين عزيزان سپاسگزاريم.

ماموریت:

ارزش های بنیادی هستی شناسانه و فلسفه وجودی مجموعه رایان نظم بر پایه سه اصل مهم زیر استوار می باشد.خدمت اخلاقیات میل به تعالی و جاودانگی.با این اصول ذاتی؛ رفتار، منش، فرهنگ و شخصیت مجموعه رایان نظم شكل گرفته است.با نگاه به ماهیت علوم و فنون نوین اطلاعات و ارتباطات و تلفیق آن با زندگی فردی، اجتماعی و سازمانی بشر، رسالت. و ماموریت خود را با جملات آغازین منشور اخلاقی گروه شركتهای رایان نظم چنین بیان می كنیم. نوع و گوناگونی فعالیت و حرفه ما ماهیتاً به جهت بهبود و تعالی فعالیت ها و روال ها،در جامعه، سازمان ها و شركت ها طراحی و عرضه می شوند. لذا هرچه ماموریت خود را درجهت ارائه هرچه بهتر و كامل تر این خدمات و محصولات با كوشش و تلاش بیشتری به انجام رسانیم. روند تعالی و بهبود، بهتر و سریعتر انجام گرفته و درنتیجه كیفیت زندگی مردم ارتقا می یابد.

 

88718586-7 

86046755

تهران، خیابان خالد اسلامبولی(وزراء)  کوچه سوم پلاک 19 طبقه 7 واحد 19

88718586-7 

86046755

تهران، خیابان خالد اسلامبولی(وزراء)  کوچه سوم پلاک 19 طبقه 7 واحد 19

88718586-7 

86046755

تهران، خیابان خالد اسلامبولی(وزراء)  کوچه سوم پلاک 19 طبقه 7 واحد 19

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه