شایگان سیستم
شرکت شایگان سیستم

فعالیت های شرکت شایگان سیستم از سال ۱۳۷۰ به صورت تخصصی در زمینه های مهندسی. نرم افزار و با تولید نرم‌افزار جامع و یکپارچه حسابگر شامل بخش‌های مالی، انبار، خرید و فروش، چک و … آغاز گردیده است.
شرکت طی سا‌‌ل‌ها فعالیت، با مطالعه نیاز شرکت‌ها و صنوف در زمینه‌های امور مالی، انبارداری.، امور تولیدی، حقوق و دستمزد، حسابداری اموال، امور پخش و … خواسته‌های مشاغل مختلف را برآورده نموده است. و محصولات شرکت به‌ طور مستمر درحال ارتقاء و به‌روزرسانی می‌باشد. شرکت ، امکانات ویژه‌ای را به نرم افزارهای پخش خود افزوده است. که با نصب بر روی تلفن‌های هوشمند، خصوصاً در پخش عمده و مویرگی امکان درج مستقیم. سفارش و صدور فاکتور در محل مشتری را برای تیم فروش میسر می‌سازد.

از ابتدای فعالیت خود، تولید نسل اول محصولات را تحت Dos، نسل دوم نرم‌افزار تحت Windows و .در سال‌های اخیر نسل سوم نرم افزار مبتنی بر وب (Cloud based یا پردازش ابری) و وب .سرویس‌ها (Web Service) ارائه نموده است. بسته های نرم‌افزاری شرکت شایگان‌سیستم دارای قفل سخت افزاری، سی دی نصب اتوماتیک و آموزش می‌باشند. و راه اندازی آن بسیار آسان است و کاربران شرکت از خدمات پس از فروش بهره‌مند می‌شوند.
شرکت دارای گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی از. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و از اعضای. حقوقی انجمن حسابداری ایران و انجمن انفورماتیک ایران می‌باشد.

آدرس حساب افزار

تهران خیابان آفریقا (جردن) بالاتر از میرداماد خیابان ستاری پلاک ۳ ساختمان نقره چی طبقه دوم واحد9

تلفن حساب افزار

021-41972000

محصولات

شایگان سیستم

فعالیت های شرکت شایگان سیستم از سال ۱۳۷۰ به صورت تخصصی در زمینه های مهندسی. نرم افزار و با تولید نرم‌افزار جامع و یکپارچه حسابگر شامل بخش‌های مالی، انبار، خرید و فروش، چک و … آغاز گردیده است.
شرکت طی سا‌‌ل‌ها فعالیت، با مطالعه نیاز شرکت‌ها و صنوف در زمینه‌های امور مالی، انبارداری.، امور تولیدی، حقوق و دستمزد، حسابداری اموال، امور پخش و … خواسته‌های مشاغل مختلف را برآورده نموده است. و محصولات شرکت به‌ طور مستمر درحال ارتقاء و به‌روزرسانی می‌باشد.شرکت ، امکانات ویژه‌ای را به نرم افزارهای پخش خود افزوده است. که با نصب بر روی تلفن‌های هوشمند، خصوصاً در پخش عمده و مویرگی امکان درج مستقیم. سفارش و صدور فاکتور در محل مشتری را برای تیم فروش میسر می‌سازد.

از ابتدای فعالیت خود، تولید نسل اول محصولات را تحت Dos، نسل دوم نرم‌افزار تحت Windows و .در سال‌های اخیر نسل سوم نرم افزار مبتنی بر وب (Cloud based یا پردازش ابری) و وب .سرویس‌ها (Web Service) ارائه نموده است.بسته های نرم‌افزاری شرکت شایگان‌سیستم دارای قفل سخت افزاری، سی دی نصب اتوماتیک و آموزش می‌باشند. و راه اندازی آن بسیار آسان است و کاربران شرکت از خدمات پس از فروش بهره‌مند می‌شوند.
شرکت دارای گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی از. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و از اعضای. حقوقی انجمن حسابداری ایران و انجمن انفورماتیک ایران می‌باشد.

آدرس حساب افزار

تهران خیابان آفریقا (جردن) بالاتر از میرداماد خیابان ستاری پلاک ۳ ساختمان نقره چی طبقه دوم

تلفن حساب افزار

021-88655021

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه