شرکت شماران سیستم

شرکت شماران سیستم در سال ۱۳۶۳ با عنوان موسسه حسابرسی و حسابداری شماران با گردهمایی. گروهی از کارشناسان خبره حسابداری و طراحان سیستم‌های مالی فعالیت خود را آغاز نمود. و در سال ۱۳۷۳ با اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک شرکت تاسیس شد.

این شرکت بیش از سه دهه تجربه درخشان را در زمینه طراحی، تولید، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار. جامع و یکپارچه در حوزه‌‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی مالی، اداری، بازرگانی، تولید و مهندسی پشت سر گذاشته است. و امروزه با هزاران مشتری در صنایع مختلف و در اختیار داشتن کامل‏ترین و متنوع‏ترین نرم‏ افزار جامع و یکپارچه از پیشروترین. شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات ایران محسوب می‏شود.

شماران سیستم از سال ۱۳۸۵ ضمن تمرکز بر محصولات مبتنی بر مدیریت فرایند‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی کسب‌وکار و نرم‏ افزارERP  با در نظر گرفتن نیاز‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی صادراتی، جهت ورود به بازار‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی جها‏‏‏نی، افق‌‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی جدیدی را در حوزه فناوری اطلاعات گشوده است. شرکت شماران سیستم ضمن اخذ رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک به دلیل استفاده از فناوری‌های نوین مفتخر به عضویت در شرکت‌های دانش‌بنیان است، که گواهی بر توانمندی اثبات‌شده ما در عرصه‌ی نرم‌افزاری ایران است.

 

۰۲۱-۸۹۳۳۴

خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا پلاک ۴

۰۲۱-۸۹۳۳۴

خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا پلاک ۴

۰۲۱-۸۹۳۳۴

خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه ساوجی نیا پلاک ۴

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه