نرم افزار حسابداری پارمیس
شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس توسط بنیانگذار شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال 1383 و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوصا تولید نرم‌افزارهای .مالی و حسابداری‌ شرکت  به صورت رسمی شماره ثبت 229984 ثبت گردید و نقش جدی تری را در بازار رقابت به عهده گرفت.

پارمیس هم اکنون نرم‌افزارهای مالی و حسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده. و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ پارمیس هستیم. نسخه های فروشگاهی، بازرگانی، شرکتی و تولیدی نرم افزار های حسابداری پارمیس و همچنین سامانه .و ماژول پیام کوتاه پارمیس، سبد محصولات متنوع مجموعه  هستند. علاوه بر این محصولات جانبی مرتبط چون آنتی ویروس، خدمات اینترنت و طراحی. سایت برای رضایت مندی بیشتر مشتریان ارائه می گردند.

همچنین با هدف کمک به جامعه دانشجویی و آموزشگاهها و یا کسب و کار های کوچک محصولات، ارزشمند. و هدف گذاری شده به صورت رایگان یا بسیار ارزان عرضه می شوند. در طی بیش از یک دهه فعالیت، پارمیس در جشنواره ها و همایش های گوناگونی توان خود را در معرض داوری خبرگان قرار داد و با کسب چندین. و چند عنوان معتبر در سال 91 پرافتخارترین شرکت نرم افزاری ایران لقب گرفت.

آدرس حساب افزار

تهران،خیابان شهید بهشتی،خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی،پلاک ۱،طبقه سوم 

تلفن حساب افزار

۰۲۱-۸۷۷۵۸

وبسایت حساب افزار

parmisit.com

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس توسط بنیانگذار شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال 1383 و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوصا تولید نرم‌افزارهای .مالی و حسابداری‌ شرکت  به صورت رسمی شماره ثبت 229984 ثبت گردید و نقش جدی تری را در بازار رقابت به عهده گرفت.

پارمیس هم اکنون نرم‌افزارهای مالی و حسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده. و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ پارمیس هستیم. نسخه های فروشگاهی، بازرگانی، شرکتی و تولیدی نرم افزار های حسابداری پارمیس و همچنین سامانه .و ماژول پیام کوتاه پارمیس، سبد محصولات متنوع مجموعه  هستند. علاوه بر این محصولات جانبی مرتبط چون آنتی ویروس، خدمات اینترنت و طراحی. سایت برای رضایت مندی بیشتر مشتریان ارائه می گردند.

همچنین با هدف کمک به جامعه دانشجویی و آموزشگاهها و یا کسب و کار های کوچک محصولات، ارزشمند. و هدف گذاری شده به صورت رایگان یا بسیار ارزان عرضه می شوند. در طی بیش از یک دهه فعالیت، پارمیس در جشنواره ها و همایش های گوناگونی توان خود را در معرض داوری خبرگان قرار داد و با کسب چندین. و چند عنوان معتبر در سال 91 پرافتخارترین شرکت نرم افزاری ایران لقب گرفت.

آدرس حساب افزار

تهران،خیابان شهید بهشتی،خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی،پلاک ۱،طبقه سوم 

تلفن حساب افزار

۰۲۱-۸۷۷۵۸

وبسایت حساب افزار

parmisit.com

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه