شرکت مفتاح سافت
شرکت مفتاح سافت

نرم افزار رافع 1400

شرکت مفتاح سافت با تکیه بر دو دهه تجربه کاری و دانش به‌روز نسبت به طراحی و تولید سیستم اتوماسیون مالی جامع با رویکرد MIS اقدام نموده است. نرم افزار یکپارچه مالی رافع ۱۴۰۰ ، سیستم‌های حسابداری مالی- خرید و تدارکات- سفارشات، فروش و بازرگانی- خزانه‌داری (دریافت و پرداخت)- چک و بانک- نرم افزار ثبت اموال و دارایی‌های ثابت- حقوق و دستمزد- تولید (بهای تمام شده)- نرم افزار حسابداری پیمانکاری- سیستم پخش و فروش- سیستم پذیرش خودرو-نرم افزار مدیریت تعمیرگاه خودرو- نرم افزار ثبت تعمیرات خودرو- سیستم پذیرش کالا- انبارداری و حسابداری انبار– نرم افزار حسابداری دهیاری و اتوماسیون دهیاری را به طور همزمان و به صورت یک مجموعه یکپارچه (integrated) در خود جای داده است.

آدرس حساب افزار

جنت آباد مرکزی، بالاتر از اتوبان همت نبش کوچه شجاعی و نبش بیست متری گلستان، پلاک ۹۸

تلفن حساب افزار

021-48000964

محصولات

شرکت مفتاح سافت

شرکت مفتاح سافت :توسعه و پيچيدگي سازمان­ هاي تخصصي، مديريت سنتي گذشته را غير كارآمد ساخته و سيستم. ­هاي اطلاعات مديريت، پديده­ اي است كه مي­ توان آن­را مشخصه­ ی گذر از مديريت سنتي و ورود به “مديريت مؤثر. جديد” دانست. در گذشته مديران سنتي با حضور فيزيكي در محيط سازمان، به كسب مستقيم اطلاعات مي پرداختند. و با “آزمون و خطا” روش­ هاي مورد نظر را تجربه مي­ كردند.

شبكه اطلاعاتي آن­ ها به تعداد محدودي از افراد موثق كه در نقاط حساس گمارده مي­ شدند، محدود مي­ گشت. و گاه نفوذ در اين­ گونه شبكه ­هاي اطلاعاتي امكان خط دهي به مديران را فراهم مي­ ساخت.از این رو جهت پردازش سریع اطلاعات و آنالیز و تحلیل آن، متخصصان. عرصه نرم افزاری شرکت مفتاح سافت نسبت به طراحی و تولید مجموعه نرم افزار رافع اقدام نموده، تا بعنوان ابزاری توانمند در مدیریت. اطلاعات و بهره برداری از گزارش های مدیریتی (MIS) توانمندی شرکتها و سازمانها را افزایش دهد.ارتقاء کیفی محصولات و افزایش امکانات با توجه. به پیشرفت تکنولوژی ، سرلوحه محصولات نرم افزار رافع قرار گرفته تا آنجا که در حال حاضر بستر برخی از این امکانات. به روی گوشی های هوشمند نیز قرار گرفته است.

آدرس حساب افزار

جنت آباد مرکزی، بالاتر از اتوبان همت نبش کوچه شجاعی و نبش بیست متری گلستان، پلاک ۹۸

تلفن حساب افزار

021-48000964

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه