شرکت مهندسی هریس

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس در سه حوزه ی نرم افزار های یکپارچه هتلداری ، سیستم رزرواسیون انلاین و دپارتمان آموزش فعالیت می نماید. این خدمات در حوزه ی زیرسیستم های یکپارچه هتلداری با عنوان Harrisnewtech ، در حوزه ی رزرواسیون آنلاین با عنوان Netminder و در حوزه ی آموزش با عنوان Hotel Academy ارائه می گردد.

بدون شک تعامل کارآمد با مشتريان جزو اهداف اصلي شرکت هریس محسوب مي شود،هریس آماده است تا ازطرق مختلف اين ارتباط را با شما برقرار نمايد، مي توانيد از طريق شماره تماس ها و يا ايميل هاي ذکر شده با ما در تماس باشيد. نظرات و پیشنهادات شما برای ما بسیار ارزشمند هستند و به ما کمک میکنند تا بتوانیم خدمات بهتری را برای مخاطبان خود ارائه کنیم.

ما در کنار شما هستیم تا به شما به بهترین شکل کمک کنیم و با تمام هیجان در کنار شما بودن را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری های نوین و در عین حال بسیار هوشمند و برازنده مشتریان‌مان همیشه در ذهن شما به نیکی یاد شویم .هر روز، با تمام انرژی و در تمام بخش هاتلاش می کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، خدمات جدید ارائه کنیم و آن‌قدر به غیر ممکن‌ها اصرار داشته باشیم تا خود غیر ممکن‌ها به ما سلام کنند.

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه