شرکت مهندسی هریس
شرکت مهندسی هریس

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس  بیش از ۲ دهه  در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری فعالیت دارد. این شرکت با تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور، در حال حاضر یکی از  بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه  می باشد. 

هریس در سه حوزه ی نرم افزار های یکپارچه هتلداری ، سیستم رزرواسیون آنلاین و دپارتمان آموزش فعالیت می نماید. خدمات آن در حوزه ی زیرسیستم های یکپارچه هتلداری با عنوان Harrisnewtech ،  رزرواسیون آنلاین با عنوان Netminder و مبحث آموزش با عنوان Hotel Academy ارائه می گردد.  سیستم جامع نرم افزاری هریس در دو بخش Front Office و Back Office ،  با 22 زیر سیستم، فعال می باشد.  ارتباطات کامل درون و بین سیستمی بصورت کاملا هوشمند برقرار است. این ارتباط  با محوریت نرم افزار حسابداری و برخورداری از محیط کاربر پسند است. این امکانات باعث ایجاد  جایگاه ویژه ای در صنعت هتلداری در بخش های خصوصی و دولتی شده است.

محصولات

شرکت مهندسی هریس
شرکت مهندسی هریس

شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد .شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس در سه حوزه ی نرم افزار های یکپارچه هتلداری ، سیستم رزرواسیون انلاین و دپارتمان آموزش فعالیت می نماید. این خدمات در حوزه ی زیرسیستم های یکپارچه هتلداری با عنوان Harrisnewtech ، در حوزه ی رزرواسیون آنلاین با عنوان Netminder و در حوزه ی آموزش با عنوان Hotel Academy ارائه می گردد.

ما در کنار شما هستیم تا به شما به بهترین شکل کمک کنیم و با تمام هیجان در کنار شما بودن را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری های نوین و در عین حال بسیار هوشمند و برازنده مشتریان‌مان همیشه در ذهن شما به نیکی یاد شویم .هر روز، با تمام انرژی و در تمام بخش هاتلاش می کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، خدمات جدید ارائه کنیم و آن‌قدر به غیر ممکن‌ها اصرار داشته باشیم تا خود غیر ممکن‌ها به ما سلام کنند.

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه