شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا)
شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا)

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) برای ارائه بهتر خدمات نرم‌افزاری، ضوابط و قواعد فروش و پس از فروش را تدوین کرده است که در لینک‌های مربوطه قابل دسترسی است. این ضوابط با توجه به شرایط جاری تهیه شده و ممکن است با تغییرات احتمالی در طول زمان، به صورت نسخه‌های جدید ارائه شوند.

برای تسریع در ارائه پیشنهاد قیمت، شرکت نوسا راهکاری راه‌اندازی کرده است که با دریافت شناسه پیش‌فاکتور، امکان دسترسی لحظه‌ای به مستندات فراهم می‌شود. استقبال روزافزون از سرویس‌های ابری نرم‌افزارهای نوسا در حوزه‌های مختلف نظیر حسابداری، منابع انسانی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار هوشمند بوده است.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های استفاده‌کنندگان از سیستم‌های نرم‌افزاری، خدمات آموزشی مرتبط با آن محصول است و سیاست‌ها و عملکردهای شرکت در طراحی، پیاده‌سازی و تست نرم‌افزار قبل از ارائه به مشتری، در رضایت مشتریان بسیار موثر است. سیاست‌ها و عملکردهای شرکت نوسا در سه دهه گذشته، راز موفقیت این مجموعه بوده است.

آدرس حساب افزار

تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری 11، پلاک 111

تلفن حساب افزار

02171395000

محصولات

علم پیشرو مهراد (ابرآیرون)

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس حساب افزار

آدرس

تلفن حساب افزار

44444

وبسایت حساب افزار

سایت

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه