شرکت نرم افزاری سپیدار سیستم آسیا

شرکت  سپیدار سیستم آسیا در سال ۱۳۸۷، با هدف تولید نرم افزار‌های سپیدار  و دشت و ارائه خدمات به مشتریان این دو محصول تاسیس شد. نرم افزار حسابداری سپیدارِ همکاران سیستم با شعار ساده و پایدار، نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک و نرم افزار فروشگاهی دشتِ همکاران سیستم با پیام ساده و سودمند، نرم افزار حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه‌ها است.

یکی از مزیت‌های اصلی س شرکت نرم افزاری سپیدار سیستم آسیا حضور نمایندگی‌های فروش و آموزش در سراسر کشور و ارائه خدمات متنوع پشتیبانی است. ما موفقیتمان را در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خود می‌بینیم و استقبال کنونی مشتریان از محصولاتمان به ما این اطمینان را می‌بخشد که در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته‌ایم.

در طول سال‌‌‌های گذشته، مسیر تحول شرکت سپیدار سیستم مملو از اقدامات برنامه‌‌‌ریزی شده موفق برای افزایش سهم بازار و رفع نیاز مشتریان از طریق توسعه و نگهداشت محصولات موجود و همچنین تولید و ارائه محصولات جدید نظیر دارایی ثابت، پخش، سفارشات خارجی، تردد و… بوده است. از سوی دیگر، روند رشد سهم بازار شرکت سپیدار سیستم نیز حاکی از ظرفیت خوبِ عملیات و توان بهره‌‌برداری و سودآوری از عملیات است. امروز‌بخش بزرگی از مدیران کسب‌‌وکارهای کوچک در صنایع مختلف، تصمیمات خود را بر اساس داده‌‌‌های نرم‌‌‌افزارهای سپیدار اتخاذ می‌‌‌کنند.

021-81022000

تهران  میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰ کد پستی: ۱۹۹۴۷۵۴۷۵۴

021-81022000

تهران  میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰ کد پستی: ۱۹۹۴۷۵۴۷۵۴

021-81022000

تهران  میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰ کد پستی: ۱۹۹۴۷۵۴۷۵۴

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه