شرکت پارسیان حساب
شرکت پارسیان حساب

شرکت پارسیان حساب در سال 1383 توسط جمعی از برنامه نویسان. و حسابداران با اندیشه ی خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی و حسابداری. و با بهره گیری از دانش متخصصان نرم افزار و حسابداری آغاز به فعالیت نمود.استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و. نیاز سنجی دقیق مشتریان ،ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان و وجود. ساختارسازمان یافته دردرون شرکت ما را بر آن داشته که با حدود یک دهه. فعالیت موفق گامی به سوی بزرگان و پیشگامان حسابداری برداشته ایم. وجود بیش از 100000 مشتری راضی در سراسر ایران ، گویای. ارائه خدماتی متفاوت و متمایز می باشد .

همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم. تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدماتی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت. به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم.

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه پارسیان(انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های. تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات. بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند.

آدرس حساب افزار

اصفهان،خیابان بزرگمهر،هشت بهشت غربی،گلزار جنوبی،بن بست شماره 9 (محمودیان)،ساختمان آفرینش،واحد 2

تلفن حساب افزار

031-32686112

شرکت پارسیان حساب

شرکت پارسیان حساب در سال 1383 توسط جمعی از برنامه نویسان. و حسابداران با اندیشه ی خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی و حسابداری. و با بهره گیری از دانش متخصصان نرم افزار و حسابداری آغاز به فعالیت نمود.استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و. نیاز سنجی دقیق مشتریان ،ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان و وجود. ساختارسازمان یافته دردرون شرکت ما را بر آن داشته که با حدود یک دهه. فعالیت موفق گامی به سوی بزرگان و پیشگامان حسابداری برداشته ایم. وجود بیش از 100000 مشتری راضی در سراسر ایران ، گویای. ارائه خدماتی متفاوت و متمایز می باشد .

همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم. تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدماتی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت. به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم.

آدرس حساب افزار

اصفهان،خیابان بزرگمهر،هشت بهشت غربی،گلزار جنوبی،بن بست شماره 9 (محمودیان)،ساختمان آفرینش،واحد 2

تلفن حساب افزار

031-32686112

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه