شرکت پارس تیام رایانه
شرکت پارس تیام رایانه

شرکت پارس تیام  با  تولید نرم افزار های پزشکی ، کلینیکی و مراکز پاراکلینیک و مالی و اداری، جزء قدیمیترین شرکت های فعال  این حوزه می باشد. تیام رایانه، اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری  با قابلیت  یکپارچه حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرکز هزینه، دفتر چک، نموده است. پارس تیام با بهره گیری از تخصص و دانش روز دنیا و تکنولوژی موجود و تجربیات باارزش مشتریان، اقدام به تولید نرم افزار نموده است.  شرکت دارای مجوز از  شورای عالی انفورماتیک کشور ، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و دارای گواهی تایید فنی نرم افزار می باشد.

 اولین نسخه نرم افزار حسابداری شرکت در سال  1389طراحی شد. به دلیل استقبال از این نرم افزارو همچنین به دلیل تغییرات درحوزه حسابداری پزشکی، آخرین نسخه این نرم افزار در سال 1399تولید شد. نسخه های تخصصی ویژه شرکتهای کوچک و بزرگ، مراکز درمان، دانشگاه ها و در مجموع تمام مراکز درمانی،  توسط مشتریان قبلی معرفی می گردند.

 

آدرس حساب افزار

تهران، بلوار آیت الله کاشانی،  تقاطع ستاری روبروی پارک زنبق،  ساختمان افرا،  طبقه 4 واحد 403

تلفن حساب افزار

021-44032994

محصولات

شرکت پارس تیام رایانه
شرکت پارس تیام رایانه

شرکت پارس تیام رایانه از سال 1378 جز قدیمترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای درمانی با تشکیل گروهی از متخصصین حوزه انفورماتیک و پزشکی ، فعالیت خود را بر اساس استانداردهای روز آغاز نمود . این شرکت با تلاش همه جانبه و حضور در نمایشگاهای مختلف داخلی و خارجی در زمینه های مختلف تولید سیستم های مدیریت اطلاعات درمانی بیماران ، تجربه های بسیار موفقی کسب نموده است که حاصل آن استقرار نرم افزار در بیش از 1000  نوع مرکز درمانی دولتی و خصوصی می باشد و همچنین طرف قرارداد با بیش از 20 دانشگاه علوم پزشکی در حوزهای مختلف در سراسر کشور می باشد.

با توجه به اهمیت روزافزون سیستم های مدیریت اطلاعات که معیار اصلی تصمیم گیری مدیران می باشد لزوم رعایت استانداردها و پروتکل های ببین المللی که عموما توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری دنیا مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند ، در تولید سیستم های مدیریت اطلاعات بسیار حائز  اهمیت می باشد . در ابتدا رعایت کردن این استانداردها و قوانین چالش بزرگی روبروی شرکت پارس تیام رایانه بود .

آدرس حساب افزار

تهران بلوار آیت الله کاشانی  تقاطع ستاری روبروی پارک زنبق  ساختمان افرا  طبقه 4 واحد 403

تلفن حساب افزار

021-44032994

محصولات
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه