نرم افزار هتلداری تحت وب مدریک
شرکت پردازش پیشه مدریک

شرکت پردازش پیشه مدریک در راستای اهداف گروه شرکتهای مدریک و بعنوان بازوی انفورماتیک این گروه،  تشکیل  گردید. با توجه به نیاز بازار، به یک نرم افزار جامع و کامل و با تکنولوژی روز ( تحت وب) با قیمت مناسب، تیم کارشناسان مدریک به این نتیجه رسیدند، که شخصا آنرا تولید نموده و به جامعه مدیران ارشد و مدیران مالی پیشکش نمایند. امروزه فعالیتهای نرم افزاری در حوزه های گوناکون بسیار تخصصی شده است.  هر شرکت به صورت تخصصی بر روی نرم افزار ویژه صنف خاصی فعالیت می کند. شرکتهایی که بر روی نرم افزارها و رشته های صنفی گوناگونی کار نماید، بسیار کم هستند. معمولا چنین شرکتهایی اگر هم باشند، نمی توانند تمرکزخاصی روی هیچدام از رشته ها داشته باشند و لاجرم حداقل در یکی و یا همه آنها موفق و ماهر نیستند.

اهداف:

از طرف دیگر، مشتریان نیز تمایل دارند،  با یک شرکت نرم افزاری طرف قرارداد باشند.   عدم هماهنگی و گاهی اختلاف نظر فنی یا اختلاف در سیاستهای کاری بین شرکتهای نرم افزاری  مختلف، در پیاده سازی یک سیستم جامع و چند منظوره ، مشکل ایجاد می نماید.  این موضوع شرکتها را دچار سردرگمی و کلافگی می نماید.  همچنین اختلاف نظر مدیران مالی یا حسابداران با یکدیگر در استفاده از نرم افزارهای مختلف  هنگام جابجایی، باعث گرفتاریها و سردرگمیهای بیشتر می گردد.

آدرس حساب افزار

تهران خیابان کریم خان زند،رو به روی خیابان ایرانشهر، نبش کوچه عسجدی، پلاک ۱  طبقه ۳  واحد ۵

تلفن حساب افزار

021-91303360

محصولات

نرم افزار هتلداری تحت وب مدریک

شرکت پردازش پیشه مدریک در راستای اهداف گروه شرکتهای مدریک و بعنوان بازوی انفورماتیک این گروه ایجاد گردید . از آنجا که نیاز بازار به یک نرم افزار جامع و کامل و با تکنولوژی روز ( تحت وب) و قیمت مناسب بسیار احساس میشد ، تیم کارشناسان مدریک به این نتیجه رسیدند که چنین نرم افزاری را که کمبود آن در بازار بسیار ملموس بود شخصا تهیه نموده و به جامعه مدیران ارشد و مدیران مالی پیشکش نمایند . شرکت پردازش پیشه مدریک با اینکه یک شرکت نوپا است ، اما موسسین و کارشناسان آن هر کدام بیش از بیست سال سابقه مدیریت ، فعالیت و تولید در عرصه جامعه نرم افزار و انفورماتیک کشور دارند.  نرم افزار ارائه شده نیز محصول بیست سال تجربه در همین راستا و در همین جامعه است . 

امروزه فعالیتهای نرم افزاری در حوزه های گوناکون بسیار تخصصی شده است.  هر شرکت بطور تخصصی بر روی نرم افزار و بیزینس خاصی فعالیت می کند . کمتر شرکتی را می یابید که بر روی نرم افزارها و رشته های صنفی گوناگونی کار نماید. معمولا چنین شرکتهایی اگر هم باشند نمی توانند تمرکزخاصی روی هیچدام از رشته ها داشته باشند و لاجرم حداقل در یکی و یا همه آنها موفق و ماهر نیستند.

آدرس حساب افزار

تهران خیابان شریعتی خیابان یخچال کوچه سیما پلاک 1 واحد17طبقه 4

تلفن حساب افزار

22636979-22637392 

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه