شرکت پردازش پیشه مدریک

شرکت پردازش پیشه مدریک در راستای اهداف گروه شرکتهای مدریک و بعنوان بازوی انفورماتیک این گروه ایجاد گردید . از آنجا که نیاز بازار به یک نرم افزار جامع و کامل و با تکنولوژی روز ( تحت وب) و قیمت مناسب بسیار احساس میشد ، تیم کارشناسان مدریک به این نتیجه رسیدند که چنین نرم افزاری را که کمبود آن در بازار بسیار ملموس بود شخصا تهیه نموده و به جامعه مدیران ارشد و مدیران مالی پیشکش نمایند . شرکت پردازش پیشه مدریک با اینکه یک شرکت نوپا است ، اما موسسین و کارشناسان آن هر کدام بیش از بیست سال سابقه مدیریت ، فعالیت و تولید در عرصه جامعه نرم افزار و انفورماتیک کشور دارند.  نرم افزار ارائه شده نیز محصول بیست سال تجربه در همین راستا و در همین جامعه است . 

امروزه فعالیتهای نرم افزاری در حوزه های گوناکون بسیار تخصصی شده است.  هر شرکت بطور تخصصی بر روی نرم افزار و بیزینس خاصی فعالیت می کند . کمتر شرکتی را می یابید که بر روی نرم افزارها و رشته های صنفی گوناگونی کار نماید. معمولا چنین شرکتهایی اگر هم باشند نمی توانند تمرکزخاصی روی هیچدام از رشته ها داشته باشند و لاجرم حداقل در یکی و یا همه آنها موفق و ماهر نیستند.

اهداف:

از طرفی مشتریان نیز مایلند بجای چندین شرکت و چندین نیاز نرم افزاری خود ، با یک شرکت نرم افزاری طرف قرارداد باشند. عدم هماهنگی و گاهی اختلاف نظر فنی یا اختلاف در سیاستهای کاری بین شرکتهای نرم افزاری  مختلف در پیاده سازی یک سیستم جامع و چند منظوره برای شرکتهایی که دارای بخشهای مختلف کاری هستند. ، این شرکتها را دچار سردرگمی و کلافگی می نماید.  همچنین اختلاف نظر مدیران مالی یا حسابداران با یکدیگر در استفاده از نرم افزارهای مختلف  هنگام جابجایی ، باعث گرفتاریها و سردرگمیهای بیشتر می گردد.

از اینرو مدیران و کارشناسان این شرکت با سالها تجربه در جامعه انفورماتیک ( در رشته های مختلف ) ، جامعه مالی و جامعه تبلیغاتی. ، مجموعه ای از شرکتها را در زیر چتر گروه شرکتهای مدریک و همچنین کنسرسیوم مدریک تاسیس نموده است.  در حالیکه استقلال تخصصی خود را حفظ کرده اند اما با یکدیگر در تعامل و هماهنگی کامل هستند . در نتیجه یک مشتری ، علاوه بر بهره بردن از تخصصی بودن این شرکتها در زمینه های مورد نظر ، نگران روبرو شدن و طرف حساب بودن با چندین شرکت را نخواهد داشت.

22636979 22637392 

تهران خیابان شریعتی خیابان یخچال کوچه سیما پلاک 1 واحد17طبقه 4

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه