نرم افزار حسابداری پندار سیستم
شرکت پندار سیستم

یکی از افتخارات شرکت پندار سیستم  ارائه امکاناتی است که  کمک قابل توجهی به ساده سازی روندهای سازمانی نموده است.   یکی از اهداف مهم این شرکت داده پردازی،  استفاده از نیروهای پشتیبانی کار آزموده و حرفه ای می باشد.  تیم طراحی نرم افزار حسابداری یکپارچه ،  تمام تلاش خود را در تولید نرم افزاری با کاربری آسان و ساده،  به کار گرفته است. تولید نرم افزار حسابداری یکپارچه پندار سیستم در سال ۱۳۹۲ با تلاش جمعی از کارشناسان مجرب در زمینه نرم افزار و حسابداری، استارت خورد. تولید نرم افزار، تحت نظر حسابداران رسمی و با هدف تولید و ارتقاء سطح کیفی فرایندهای سازمانی،  عملیاتی گردید.  

 در طی ۴ سال تمامی مراحل کنترل کیفیت و تست های اولیه توسط کارشناسان مربوطه، صورت گرفت. سرانجام این نرم افزار در سال ۱۳۹۶ تحت پوشش شرکت داده پردازی پندار سیستم،  روانه بازار گردید.  پندار سیستم  محصولی منسجم و یکپارچه روانه بازار نموده،  که برطرف کننده نیاز اکثر کسب و کارها می باشد. هدف اصلی این شرکت حفظ سادگی در کنار قدرت و کارآیی می باشد.

آدرس حساب افزار

 تهران،ملارد،مارلیک،میدان گلها، نبش خیابان ولیعصر، پلاک ۳، واحد ۴

تلفن حساب افزار

۰۲۱-۶۵۱۲۲۱۱۶
۰۲۱-۹۱۰۱۸۰۰۲

محصولات

نرم افزار حسابداری پندار سیستم

یکی از افتخارات شرکت پندار سیستم ارائه امکاناتی است که توانسته کمک قابل توجهی به ساده سازی روندهای سازمانی نماید. یکی از اهداف مهم شرکت داده پردازی پندار سیستم استفاده از نیروهای پشتیبانی کار آزموده و حرفه ای می باشد. تیم طراحی نرم افزار حسابداری یکپارچه پندار سیستم تمام تلاش خود را در ایجاد نرم افزاری با کاربری آسان و روان به کار گرفته است. یکی از خصوصیات نرم افزار حسابداری ایده آل این است که از رنگ های مناسبی در طراحی آن استفاده شده باشد. به گونه ای که اگر کاربر چندین ساعت بصورت مداوم با آن کار کرد. تیم نرم افزاری پندار سیستم متشکل از نیروهای خبره در زمینه طراحی و راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری می باشد.

آدرس حساب افزار

 تهران،ملارد،مارلیک،میدان گلها، نبش خیابان ولیعصر، پلاک ۳، واحد ۴

تلفن حساب افزار

۰۲۱-۶۵۱۲۲۱۱۶
۰۲۱-۹۱۰۱۸۰۰۲

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه