گروه مهندسی نرم افزار پژواک

گروه مهندسی نرم افزار پژواک در سال 1378 تاسیس شد. و با استفاده از یک تیم مجرب برنامه نویسی و بهره گیری از اساتید خبره اقدام به تهیه پکیج های حسابداری و سیستم های مالی اصناف نمود.

این شرکت با رویکرد تخصصی نمودن نرم افزار و با اخذ مشاوره از کارشناسان در اصناف و مشاغل مختلف و همچنین با نیازسنجی. امکانات مورد نیاز در صنوف مختلف ، اقدام به تهیه نرم افزارهای تخصصی شده در صنوف و مشاغل گوناگون نموده است. در دهه سوم فعالیت این شرکت نرم افزارهای مالی و حسابداری تخصصی شده اند. و با در نظر گرفتن همه امکانات و نیازهایی که صنوف مختلف به آن نیاز دارند ، در پکیج های مجزا در سبد کالای پژواک موجود می باشد.

به روز رسانی های مستمر و ارتقاء سیستم های مالی و حسابداری ، همواره نیازهای جدید کاربران پژواک را در سیستم مالی و مدیریت حسابداری مجموعه های خود را پاسخ می دهد. گروه مهندسی نرم افزار پژواک همگام با کاربران ، در جاده تغییرات مورد نیاز گام بر می دارد. و با اتکاء به پشتیبانی قوی و شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور و همچنین با حمایت بیش از 300 نماینده فعال در زمینه فروش و ارائه خدمات پس از فروش ، به کاربران پکیج های مالی و حسابداری این اطمینان خاطر را می دهد. که بدون دغدغه حساب هایشان را به ما بسپارند.

گروه مهندسی نرم افزار پژواک، با 24 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و حسابداری و سیستم های اتوماسیون، اینک یکی از مجریان بزرگ در انجام پروژه های مالی در سطح کشور می باشد. کسب موفقیت های متعدد در انجام پروژه های پیچیده با اخذ رضایتمندی حداکثری کارفرما، نشان از توانمندی های درخور تحسین شرکت مهندسی نرم افزار پژواک در اجرای پروژه های بزرگ و در سطح ملی و کشور می باشد.

021-88881549

تهران ، جردن ، بالاتر از پل میرداماد ، برج آناهیتا ، طبقه 8 ، واحد 801 

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه