گروه نرم افزاری باران

امروز در قرن بیست و یکم و در عصر حفظ و نگهداری اطلاعات همراه با سرعت در تحولات با کسب و کارهای مختلف بیش از پیش دست خوش تغییرات هستیم، به گونه ای که سرعت در گذر زمان و نیاز به کالا و خدمات جزء لاینفک قواعد کسب و کار جدید می باشد. همسو با تحولات شگرف امروز و آینده، مدیران گروه نرم افزاری باران

 باتوجه به نیاز بازار و افزایش رضایت مندی مشتریان فعالیت خود را در زمینه ارائه نرم افزارهای تخصصی کسب و کار آغاز نمودند. در سالهای اخیر با توجه به باور مدیران این مجموعه بر انجام فعالیت های مبتنی بر تخصص و تعهد و بر پایه مشاوره های حرفه ای به صاحبان مشاغل گوناگون، شاهد ایجاد تحول و تغییر در نحـوه فروش از حالت سنتی به مکانیزه بوده ایم که این امـر باعث افزایش بهره وری مشهودی در عملکرد کسب و کارها شده است. هم اکنون این مجموعه مفتخر است با وجود داشتن مشاورین حرفه ای و کادری مجرب آماده ارائه مشاوره، تامین، تجهیز و پشتیبانی مورد نیاز در جهت راه اندازی نرم افزارهای تخصصی رستورانی و فروشگاهی و خدمات پس از فروش باشد.

گروه نرم‌افزاری باران؛ هوشمندانه کاسبی کنید…

شرکت نرم‌افزاری باران، متشکل از نیروهای متخصص و کاربلد در حوزه تولید و پشتیبانی نرم‌افزار، از سال 1393 تا به امروز، با ارائه نرم‌افزارهای فروشگاهی و رستورانی و با پشتیبانی حرفه‌ای و به‌هنگام، فعالیت خود را آغاز کرده تا یاری رسان صاحبان کسب و کار در تهیه گزارش‌های عملیاتی فروش و حسابداری باشد. ما  به دنبال آن هستیم تا با افزایش شعب و نمایندگی های فروش گروه نرم افزاری باران در کل کشور، کسب و کارهای سنتی ایرانی را به کسب کارهایی سیستماتیک و مدرن تبدیل نماییم تا شاهد رشد و ارتقای روزافزون قدرت اقتصادی هم وطنان و میهن عزیزمان، ایران باشیم.

051-31077

مشهد، بلوار دستغیب، مجتمع تک، طبقه سوم، واحد 20 

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

021-25924

تهران میدان ونك خيابان عطار خیابان نیروی انتظامی بن بست کاوه پلاک ۱  

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه