گروه نرم افزاری محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید. و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین. تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن .امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید. ایمان‌داریم، در این راه پر فراز و نشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌ کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری محک باشد.

 رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل و مثلث برنده – برنده ی مشتریان، کارکنان. و سهامداران در راستای رسیدن به جامعه ای برای بهتر زیستن است، که عمیقاً. امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال، همچون گذشته، از اعتماد و لبخند حاکی از حس رضایتمندی .مشتریان بر خود ببالیم.

در این راه با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن. امکان نوآوری، پیشرفت شغلی و خودشکوفایی برای کارکنان به این مهم دست خواهیم یافت. همچنین، همواره این مسئولیت سنگین را بر دوش کشیده‌ایم. که با تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ مدیریت مالی ، بهبود شرایط اقتصادی کسب‌وکارها، کمک به افزایش نظم. و اعتماد مالی در جامعه و نیز توسعه‌ی اقتصاد خانوار را انجام دهیم. 

حفظ محیط‌ زیست از طریق کاهش گردش کاغذ و الکترونیکی. کردن فرآیندها، ارتقاء فرهنگ استفاده از محصولات نرم افزاری، از دیگر خدمات. گروه نرم افزاری محک است که عموم اقشار جامعه از آن بهره می‌برند.

021-64056
تهران: چهار راه ولیعصر مجتمع کامپیوتر ابریشم  طبقه سوم 
واحد ۳۰۵
021-64056
تهران: چهار راه ولیعصر مجتمع کامپیوتر ابریشم  طبقه سوم 
واحد ۳۰۵
021-64056
تهران: چهار راه ولیعصر مجتمع کامپیوتر ابریشم  طبقه سوم 
واحد ۳۰۵

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه