گروه نرم افزاری محک
گروه نرم افزاری محک

گروه نرم‌افزاری محک، فعالیت‌های اصلی خود را در حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی دارد. این گروه با استفاده از تکنولوژی‌های روز و محصولات نوآورانه، سعی در تولید نرم‌افزارهای ساده، دقیق و سریع برای مدیریت امور مالی و کسب‌وکارها در سراسر جهان دارد. اصل صداقت، اعتماد متقابل و مثلث برنده-برنده با مشتریان، کارکنان و سهامداران، اساس رشد و بقای این گروه است. همچنین، با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متخصص، خلاق و کارآمد، گروه نرم‌افزاری محک به ارتقاء فرهنگ مدیریت مالی، بهبود شرایط اقتصادی کسب‌وکارها، کاهش گردش کاغذ و الکترونیکی و حفظ محیط‌زیست نیز تلاش می‌کند.

آدرس حساب افزار

 تهران، چهار راه ولیعصر، ساختمان ابریشم،طبقه سوم، واحد ۳۰۵

تلفن حساب افزار

۶۴۰۵۶
 ۶۷۲۴۹۰۰۰

گروه نرم افزاری محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید. و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین. تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن .امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید. ایمان‌داریم، در این راه پر فراز و نشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌ کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری محک باشد.

 رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل و مثلث برنده – برنده ی مشتریان، کارکنان. و سهامداران در راستای رسیدن به جامعه ای برای بهتر زیستن است، که عمیقاً. امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال، همچون گذشته، از اعتماد و لبخند حاکی از حس رضایتمندی .مشتریان بر خود ببالیم.

آدرس حساب افزار

 تهران، چهار راه ولیعصر، ساختمان ابریشم،طبقه سوم، واحد ۳۰۵

تلفن حساب افزار

۰۲۱۶۴۰۵۶
 ۰۲۱۶۷۲۴۹۰۰۰

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه