گروه نرم افزاری پیوست
گروه نرم افزاری پیوست

گروه نرم افزاری پیوست به صورت رسمی، در سال 1384، از  ادغام دو شرکت نرم افزاری، تشکیل شد. که از سال 1377 سابقه فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری داشتند. در مجموع گروه نرم افزاری پیوست بیش از 20 سال، در حوزه تولید انواع نرم افزارهای مالی و اداری تجربه مفید دارد.با اندوخته ای از سالها تجربه و حمایت خریداران ، مدیران حرفه ای و با سابقه پیوست. ، با همراهی بیش از 250 نفر پرسنل فنی و تحصیل کرده. ، مجموعه ای حرفه ای را تشکیل دادند که در ساختاری سازمان یافته. ، پویا و منظم فعالیت می کند.با تولید بیشتر از 40 عنوان نرم افزار ، براساس تکنولوژی های روز توسعه نرم افزار در دنیا ، گرید یک شورای عالی انفورماتیک در زمینه تولید. نرم افزارهای سفارش مشتری را دریافت کردند و توانستند. اعتماد هزاران خریدار در شرکتها و سازمانهای مختلف را بدست آورند .

مجموعه راهکارهای فراگیر پیوست در گستره وسیعی از خریداران و در بخشهای. مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفته است. این مهم مرهون توسعه مستمر محصولات حسب نیازهای به روز جامعه. خریداران و نیز تعهد بالای پیوست در ارائه و ارتقاء کیفی خدمات بوده است.

آدرس حساب افزار

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، شکوفان۲، پلاک۱۱، ساختمان پیوست

تلفن حساب افزار

 83846 -021

محصولات

گروه نرم افزاری پیوست

گروه نرم افزاری پیوست به صورت رسمی، در سال 1384، از  ادغام دو شرکت نرم افزاری، تشکیل شد. که از سال 1377 سابقه فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری داشتند. در مجموع گروه نرم افزاری پیوست بیش از 20 سال، در حوزه تولید انواع نرم افزارهای مالی و اداری تجربه مفید دارد.با اندوخته ای از سالها تجربه و حمایت خریداران ، مدیران حرفه ای و با سابقه پیوست. ، با همراهی بیش از 250 نفر پرسنل فنی و تحصیل کرده. ، مجموعه ای حرفه ای را تشکیل دادند که در ساختاری سازمان یافته. ، پویا و منظم فعالیت می کند.با تولید بیشتر از 40 عنوان نرم افزار ، براساس تکنولوژی های روز توسعه نرم افزار در دنیا ، گرید یک شورای عالی انفورماتیک در زمینه تولید. نرم افزارهای سفارش مشتری را دریافت کردند و توانستند. اعتماد هزاران خریدار در شرکتها و سازمانهای مختلف را بدست آورند.

آدرس حساب افزار

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، شکوفان۲، پلاک۱۱، ساختمان پیوست

تلفن حساب افزار

۸۳۸۴۶ 

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه