گروه هنر و برنامه نویسی مهرگان
گروه هنر و برنامه نویسی مهرگان

گروه هنر و برنامه نویسی مهرگان مفتخر است تا تلاش مستمر خود را در خصوص نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان كاشانه، به منظور پاسخگويي به نياز جامعه ارائه نماید. از نسخه ابتدایی این محصول که از سال 1386روانه بازار گردید. در روند توسعه و تکامل نرم‌افزار، دو اصل سادگی کاربری و رضایت مشتریان مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

متخصصين و مهندسين گروه هنر و برنامه نويسي مهرگان با استفاده از مجموعه تكنولوژي هاي نرم افزاري Microsoft.NET  و پايگاه داده هاي SQL Server و Access به  توليد نرم افزارها و وب سايت هايي با كارايي و امنيت بالا مي پردازد. با پشتيباني مناسب و مسئولانه ، خدمات و محصولات خود را تضمين مي نمايد.

فعالیت‌های اصلی این شرکت شامل:ارائه نرم‌افزار تحت شبکه اتوماسیون اداری به همراه دبیرخانه،ارائه نرم افزاري كامپيوتري در حرفه وكالت، ارائه خدمات میزبانی و ارائه نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان می باشد. 

فعالیت‌های اصلی این شرکت شامل ارائه نرم‌افزار تحت شبکه اتوماسیون اداری به همراه دبیرخانه می شود.  مدیریت شارژ ساختمان، خدمات میزبانی و مشاوره و راه کارهای برنامه نویسی به همکاران از دیگر فعالیتهای این شرکت می باشد.

این شرکت از سال  1382 شروع به فعالیت نموده است. مهرگان دارای گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 059358-32991-8 می باشد. گواهی تایید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک به شماره 206156 دریافت نموده است.

آدرس حساب افزار

 تهران،پونك،خيابان سردار جنگل،خيابان حيدري مقدم شرقي، پلاك 101

تلفن حساب افزار

 02146131290

محصولات

گروه هنر و برنامه نویسی مهرگان

گروه هنر و برنامه نویسی مهرگان مفتخر است تا تلاش مستمر خود را در خصوص نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان كاشانه، به منظور پاسخگويي به نياز جامعه ارائه نماید. از نسخه ابتدایی این محصول که از سال 1386روانه بازار گردید در روند توسعه و تکامل نرم‌افزار، دو اصل سادگی کاربری و رضایت مشتریان مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

متخصصين و مهندسين گروه هنر و برنامه نويسي مهرگان با استفاده از مجموعه تكنولوژي هاي نرم افزاري Microsoft.NET  و پايگاه داده هاي SQL Server و Access به  توليد نرم افزارها و وب سايت هايي با كارايي و امنيت بالا مي پردازد و با پشتيباني مناسب و مسئولانه ، خدمات و محصولات خود را تضمين مي نمايد.

فعالیت‌های اصلی این شرکت شامل:ارائه نرم‌افزار تحت شبکه اتوماسیون اداری به همراه دبیرخانه،ارائه نرم افزاري كامپيوتري در حرفه وكالت،ارائه خدمات میزبانی و ارائه نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان می باشد. 

آدرس حساب افزار

 تهران،پونك،خيابان سردار جنگل،خيابان حيدري مقدم شرقي، پلاك 101

تلفن حساب افزار

02146131290

محصولات

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
مقایسه